Аукціон

Управління комунальної власності Білгород-Дністровської міської ради запрошує взяти участь в аукціоні малої приватизації через систему ProZorro.Продажі:

Назва об'єкту: Нежитлові будівлі літ. "Б", "Г", "Д", "З", "Ж" загальною площею 351,4 кв.м.

Адреса: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Кутузова, 23.

Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 1500668551103.

Об’єкт перебуває в комунальній власності територіальної громади міста Білгорода-Дністровського в особі Білгород-Дністровської міської ради.

Об’єкт представляє собою комплекс нежитлових будівель. Будівлі не використовуються. Після проведення ремонтних робіт можуть бути використані (літ. "Б") в якості адміністративних або офісних приміщень та (літ. "Г", "Д", "З") в якості складських або підсобних будівель.

З економічної точки зору, з урахуванням розташування в межах міста, найбільш ефективним є використання даних приміщень в якості комерційної нерухомості – адміністративні, офісні та складські приміщення. Земельна ділянка, на якій розташовано об’єкт приватизації, перебуває у комунальній власності. Кадастровий номер відсутній.

Навколишня забудова представлена будівлями малої поверховості – житлові будівлі, адміністративні будівлі, будинок культури, школа, неподалік Акерманська фортеця. Інфраструктура розвинена не достатньо.

Обтяжень не має.

Аукціон відбудеться 25 жовтня 2018 року об 11.00.

Щоб взяти участь як покупець, реєструйтесь на будь-якому із підключених до системи ProZorro.Продажі майданчиків.

Більш детальну інформацію щодо проведення аукціонів та об’єктів приватизації можна отримати на сайті ProZorro.Продажі -  https://prozorro.sale/ у розділі «Покупцям», на сайті Білгород-Дністровської міської ради - http://www.bilgorod-d.org.ua/ або на сайті Управління комунальної власності - https://ukvbd.tk/ .