Конкурс

ІНФОРМАЦІЯ

про умови та строки надання в орендне користування нежитлових приміщень літ. «А», літ. «Б», літ. «В», літ. «Г», літ. «Д», літ. «З», літ. «І», літ. «К» які розташовані у м. Білгород-Дністровський, по вул. Миколаївська(Дзержинського), 84

 

Данні про об’єкт:  нежитлові приміщення  розташовані у одноповерховому будинку . Площа приміщень 859,7 кв. м. Технічний стан літ. «А», «Б», «В», «Г», «Д», «З», «К»- незадовільний; літ. «І»- задовільний. Приміщення літ. «А», «В», «Г», «З», «І», «К» обладнані електроосвітленням. Приміщення літ. «Г», «К» обладнані каналізацією та водопроводом. Приміщення літ. «А», «Б», «В», «Г», «З», «К» обладнані опаленням. Розташовані приміщення у центральному районі міста.

Умови надання в орендне користування об’єкта комунальної власності:

  1. Стартова (базова) орендна плата в місяць складає 10 151,20 грн. (з урахуванням ПДВ).
  2. Цільове призначення – розміщення центру соціального обслуговування людей похилого віку.
  3. Строк дії договору оренди складає 25 (двадцять п’ять) років.
  4. Переможець конкурсу відшкодовує усі витрати з підготовки та проведенню конкурсу, згідно представлених платіжних документів, до підписання договору оренди комунальної власності.

            Для участі в конкурсі необхідно представити на розгляд комісії наступні документи:

Громадяни, фізичні та юридичні особи підприємці:

            Заява на конкурс, про надання в орендне користування комунального майна, встановленого зразка; бізнес-план (зобов’язання  щодо виконання умов конкурсу, експлуатації об’єкта та додаткові пропозиції), цінову пропозицію в запечатаному конверті; копію паспорта та індефікаційного номера(юридичні особи - керівника підприємства); довідка з установи банка о відкритих розрахункових рахунках; довіреність (за необхідністю) на учасника конкурсу, на особу,  яка має право підпису(для юридичних осіб); довідку зі статуправління (копія); свідоцтво платника податку;виписка або витяг з державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців;копії установчих документів; декларацію про доходи з відміткою в податковій інспекції.

            Фізична особа, яка не є приватним підприємцем, - переможець конкурсу, забов язана на протязі місяця зареєструватися приватним підприємцем.

            Усі учасники дають зобов’язання  відносно виконання умов конкурсу, експлуатації об’єкта та додаткових пропозицій (бізнес-план) у запечатаному конверті. Переможець конкурсу дає зобов’язання щодо страхування орендованого майна на весь строк оренди.

            Заява, бізнес-план від учасників приймаються з дня опублікування повідомлення щодо проведення конкурсу в робочі дні з 10.00 до 15.00 за адресою: вул Єврейська 21 (Центр надання адміністративних послуг). Документи приймаються протягом 20 днів з моменту публікації.

            Телефони для довідок: 2-76-95, 3-52-58

            Конкурс відбудеться 13.08.2018р. в 11:00 за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, 56, каб. № 103